XENESIS™ TruMatch™ halogenové žárovky HB3

Hodnocení zákazníků:
4,4
889Kč
849
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks

Xenesis™ TruMatch™ jsou halogenové autožárovky s paticí HB3, které výrazně převyšují životnost obyčejných halogenek spolu s vyšší svítivostí -> vyšší míra bezpečnosti na cestách.

Jsou patentovány kanadskou firmou Bimmian a jejich vývoj probíhá v Kanadě.

NOVÝ MODEL 2022/2023!
Xenesis™ TruMatch™ žárovky prošly modernizací, která přináší vyšší svítivost o cca 60%, update UV filtru, který nesnižuje svítivost a prodlužuje životnost.

Unikátnost žárovek spočívá ve speciálním patentovaném tvaru vlákna Xenesis™ žárovek.
Díky užším mezerám mezi jednotlivými závity, zejména díky chráněnému poměru vzácných plynů xenonu a kryptonu, má Xenesis™ žárovka skutečně bílé světlo (garance teploty světla 4000 kelvinů). Zároveň xenon a krypton slouží jako ochrana vlákna, a tedy žárovka dokáže svítit mnohem déle. Po spojení těchto atributů je Xenesis™ až o 60 % silnější než obyčejné halogenky.

Kostra žárovky je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči změně teplot, otřesům a přepěťovým šokům.

Jedině Xenesis™ vám umí zaručit parametry jako dlouhá životnost, zlepšení svítivosti o 60% a xenon look, jelikož žárovky jsou vyráběny z kvalitních materiálů s důrazem na preciznost.

Xenesis™ TruMatch™ halogenové autožárovky HB3 jsou homologovány a splňují všechny předpisy EU.

Není nutné upravovat světlomet, žárovky se vymění kus za kus.
Žárovky se nemusí zapisovat do technického průkazu.


Pozn.: patice těchto žárovek je HB3.

Cena je uvedena za pár.


Hodnocení produktu


Milan K.

Nové Zámky, Slovensko
Mám ich v hlavných svetlometoch, stretavacie-dialkove, svietivosť výborna spokojnosť.

Miloš Č.

Štrbské Pleso, Slovensko
Otestoval som už druhé žiarovky Xenesis. prvé boli H11 a teraz som zakúpil HB3. Obe verzie by som ohodnotil ako strednú variantu.
Po mestských komunikáciách sú v pohode. Já jazdím väčšinu cesty v horských zalesnených cestách a tam už to nebolo to, čo som očakával. Neodsudzujem, ale ani ich nepoužívam.

Michal P.

Bratislava, Slovensko
majú belšie svetlo ako bežné halogénové žiarovky a teda sú vhodné k LED obrysovým svetlám, použité v Suzuki Vitara (2015)

Petr Č.

Zlín, Česká republika
Krásnásvítivost a vypadají moc hezky.

Terézia G.

Banská Bystrica, Slovensko
Super Žiarovky mám ich na Honde CR-V ročník 2018 neviem si ich vynachváliť je to rozdiel od klasických obyčajných halogénov!!!Vymenila som všetko,čo sa dalo vymeniť za led podsvietenie v interiéri aj exteriéri nevyhodilo žiadnu chybu funguje všetko ako má maximálna spokojnosť ako aj komunikácia s touto firmou(internetovým predajom)hlavne s Ing P.Vavrákovou.
Plná verze