XENESIS™ TruMatch™ halogenové žárovky HB3

Hodnocení zákazníků:
4,4
889Kč
849
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks

Xenesis™ TruMatch™ jsou unikátní halogenové žárovky, které převyšují životnost obyčejných, ale zejména životnost drahých značkových halogenových žárovek. Jsou patentovány kanadskou firmou Bimmian a jejich vývoj probíhá v Kanadě!

Xenesis™ TruMatch™ halogenové žárovky prošly modernizací, která přináší vysokou svítivost, delší životnost a speciální UV filtr, který nesnižuje svítivost!

Unikátnost žárovek spočívá ve speciálním patentovaném tvaru vlákna Xenesis™ žárovek.

Díky užším mezerám mezi jednotlivými závity, ale zejména díky tajnému poměru vzácných plynů xenonu a kryptonu, má Xenesis™ žárovka skutečně bílé světlo (garance teploty světla 4000 Kelvinů). Zároveň xenon a krypton slouží jako ochrana vlákna, a tedy žárovka dokáže svítit mnohem déle a až o 30% silnější.

Kostra žárovky je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči změně teplot, otřesům a přepěťovým šokem.

Jedině Xenesis™ Vám ví zaručit parametry jako dlouhá životnost, zlepšení svítivosti o 30% a xenon-look, protože se jedná o skutečně kvalitní žárovky vyráběny na základě striktních požadavků kanadského trhu.

Samozřejmě, Xenesis™ TruMatch™ halogenové žárovky jsou homologovány a splňují všechny předpisy.

Není nutné upravovat světlomet žárovky se jen vymění kus za kus.
Žárovky se nemusí zapisovat do technického průkazu.

 

Pozn.: patica těchto žárovek je HB3.

Cena je uvedena za pár.


Hodnocení produktu


Milan K.

Nové Zámky, Slovensko
Mám ich v hlavných svetlometoch, stretavacie-dialkove, svietivosť výborna spokojnosť.

Miloš Č.

Štrbské Pleso, Slovensko
Otestoval som už druhé žiarovky Xenesis. prvé boli H11 a teraz som zakúpil HB3. Obe verzie by som ohodnotil ako strednú variantu.
Po mestských komunikáciách sú v pohode. Já jazdím väčšinu cesty v horských zalesnených cestách a tam už to nebolo to, čo som očakával. Neodsudzujem, ale ani ich nepoužívam.

Michal P.

Bratislava, Slovensko
majú belšie svetlo ako bežné halogénové žiarovky a teda sú vhodné k LED obrysovým svetlám, použité v Suzuki Vitara (2015)

Petr Č.

Zlín, Česká republika
Krásnásvítivost a vypadají moc hezky.

Terézia G.

Banská Bystrica, Slovensko
Super Žiarovky mám ich na Honde CR-V ročník 2018 neviem si ich vynachváliť je to rozdiel od klasických obyčajných halogénov!!!Vymenila som všetko,čo sa dalo vymeniť za led podsvietenie v interiéri aj exteriéri nevyhodilo žiadnu chybu funguje všetko ako má maximálna spokojnosť ako aj komunikácia s touto firmou(internetovým predajom)hlavne s Ing P.Vavrákovou.
Plná verze