Praktická dárková krabice

2 390Kč
1 659
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks

Praktická dárková krabice pro autičkáře, která obsahuje základní vybavení. Co v ní tedy najdeme?

Obsah krabice:

  • velká sušící utěrka – GREEN THUNDER TOWEL
  • vůně do auta – California Car Scents – višeň
  • WURTH MULTI 5IN1 olejový sprej 400 ml  art. 5893 055 400
  • antistresový míček Autoledky
  • kleště s Logom Autoledky
  • nožík s Logom Autoledky
  • 20ks samolepek na ochranu dveří s logem Autoledky
  • 3ks nalepek Autoledky
Velká sušící utěrka – GREEN THUNDER TOWEL

Ten, kdo má svůj vůz rád, chce ho mít čistý. A také chce, aby odstranění nečistot bylo precizní a šetrné. Pro ty, kteří si rádi na vůz sáhnou sami, je vhodným dárkem mikrovláknová utěrka GREEN THUNDER, která bude vždy po ruce. Disponuje extrémní savostí a nezanechává šmouhy. Design bez okrajů zaručí nejbezpečnější použití na každém povrchu.

Vůně do auta - California Car Scents – višeň

Praktický osvěžovač vzduchu California Scents s pevnou náplní v malé plechovce, který auto rychle provoní. Dárková krabice obsahuje nejoblíbenější vůni Coronado Cherry. Tato vůně má jen kvalitní 100% čisté éterické oleje, přírodní citrusový extrakt, organické rostlinné výtažky, esence a další přírodní vonné složky

WURTH MULTI 5IN1 Olejový sprej 400 ml

Wurth Multi 5IN1 je všestranný sprej pro široké použití s multifunkčním rozprašovačem. Mezi jeho základní vlastnosti patří mazání, čištění a chránění povrchů. Odstraňuje rez a chrání před korozí. Neobsahuje pryskyřice, kyseliny a silikon. Co je nejdůležitější, nepoškozuje pryž, barvy ani plasty. Vzhledem k široké škále možností použití bude chytrým pomocníkem každého autičkáře.

Antistresový míček Autoledky

Chcete pomôcť blízkej osobe znížiť hladinu stresu? Antistresová loptička je zábavným a premysleným darčekom. Je ľahká a prenosná, takže ju môže nosiť so sebou kdekoľvek a používať ju kedykoľvek. Táto loptička zmierňuje stres, precvičuje svaly na ruke a určite vyčarí úsmev na tvári.

Kliešte a nožík s Logom Autoledky

Kleště a nožík jsou multifunkčním nástrojem, který se hodí na různé „mikro“ práce. Jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Jsou vhodné pro různé úkony. Navíc jsou ozdobeny logem Autoledky, což z nich činí skvělý dárek pro fanouška Autoledek. Multifunkčnost, kvalita a design činí z těchto kleští a nožíku skvělý nástroj pro každého, kdo potřebuje spolehlivý a univerzální nástroj.

Kromě praktické dárkové krabice, která obsahuje základní vybavení pro milovníky aut, doporučujeme žárovky Xenesis™ TruMatch™.

  • Žárovky Xenesis™ TruMatch™ jsou vysoce kvalitní a poskytují vynikající svítivost, která dodá autu nový luxusní vzhled. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Jsou ideální pro všechny automobily a poskytují lepší viditelnost pro řidiče. Pro zjištění patice neváhejte využít náš konfigurátor.

Hodnocení produktu


Plná verze