LED pracovní světlo OFF ROAD DUAL

2 209Kč
1 425
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks

Bez silného osvětlení je téměř nemožné v noci bezpečně manévrovat s nákladními vozidly, navíc, když jsou v jeho okolí překážky či úzký průjezd.

LED pracovní světlo OFF ROAD DUAL je NOVINKOU pro osvětlení velkých nákladních vozidel! Světlo má vynikající odolnost proti prachu a vodě!
Svítidla mají využití i při pracích na polích a v agro průmyslu. V zahraničí se osvědčily i na malotraktorech (např. v sekačkách na golfová hřiště).

LED pracovní světlo OFF ROAD DUAL je vyrobeno z 2ks vysokosvítivých 15KW LED chipů Osram, které jsou usazeny ve dvou parabolách, díky čemuž získáte delší a užší 3-stupňový paprsek pro dálkové osvětlení. Vestavěný integrovaný obvod chrání LED čipy před nadměrným teplem během provozu, čímž je zajištěna delší životnost.

Kryt světla vyrobený z leteckého hliníku je vynikající pro rychlejší odvod tepla a díky pevnému držáku je navržen proti jakémukoli drsnému prostředí. Černý kryt chrání světlo a žlutý obal vytváří žluté světlo ideálně do deště či sněhových a mlhových podmínek.

Najčastější využití: jako couvací světlo, přisvěcování okolí (traktory, malotraktory, kombajny, vysokozdvižné vozíky, čtyřkolky, karavany)
Napájení: 12-24V
Počet a typ diod: 2 ks vysocesvítivé 15KW Osram LED
Svítivost: cca 2000lm
Teplota světla: 6000Kelvinů
IP rating: IP67
Rozměry: šírka: 128 mm, výška: 110 mm, hloubka: 45mm

 


Hodnocení produktu


Plná verze