LED auto žárovka BAY15d Canbus bílá

Hodnocení zákazníků:
4,0
534
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks
LED auto žárovka BAY15d Canbus bílá dokáže spolehlivě vyřešit problém s vypisováním chybového hlášení v denním svícení a obrysových/brzdových světel u většiny aut. LED žárovky dodají Vašemu vozu moderní vzhled a zvýší Vaši viditelnost a bezpečnost na silnicích. Jezděte stylově s Autoledkama!

Jako jediní spolupracujeme s výrobci jednotlivých komponentů (LED chipy, PCB, driver a pod.), díky čemuž jsou Autoledky spojením těch nejkvalitnějších komponentů, které ve světě LED žárovek najdete.
 
26 kusů vysocesvítivých SMD5050 diod od Bridgelux jsou zárukou enormně vysoké svítivosti, životnosti a dokonalého 360 stupňového rozptylu světla v parabole. Díky unikátnímu tvaru žárovky, která mě po obvodu umístěny pasivní chlazení, dokáže bezpečně simulovat odběr až cca 520 mA. Tato žárovka je vhodná i do směrových, couvacích nebo brzdových světel.
Prosím, před objednáním si zkontrolujte typ své žárovky.

Cena je uvedena za kus.
Jen offroad a racing účely.

Hodnocení produktu


Miloslav Hokr

Rokycany, Česká republika
Super Spokojenost maximální

Radoslav Bašťovanský

Nové Zámky, Slovensko
Zakúpil som jeden kus na vyskúšanie,svieti super.Jedna nevýhoda je,že trošku ťažšie ide napasovať,nakoľko je trocha mierne inak vyosená...vypisuje hlášku vypálenej žiarovky,ale vyriešim to rezistorom.
Plná verze