Cree LED auto žárovka T20 W21W Canbus bílá 7440

Hodnocení zákazníků:
5,0
669
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks

Cree LED auto žárovka T20 W21W Canbus bílá 7440 dokáže spolehlivě vyřešit problém s vypisováním chybového hlášení v denním svícení a couvacích světlech u většiny aut. Sněhobílé LED žárovky dodají Vašemu vozu moderní vzhled a zvýší Vaši viditelnost v provozu. Jezděte stylově a bezpečně s Autoledkama!

Jako jediní spolupracujeme s výrobci jednotlivých komponentů (LED chipy, PCB, driver a pod.), díky čemuž jsou Autoledky spojením těch nejkvalitnějších komponentů, které ve světě LED žárovek najdete.

Cree LED auto žárovka T20 W21W Canbus bílá 7440 obsahuje 16 kusů bílých Cree LED diod, které dohromady produkují 1150 lumenů. Na vrchní části žárovky se nacházejí 2ks Cree LED diod, které jsou umístěny v mini čočce, tzv. ,,kočičí oko" což zvyšuje rozptyl světla až na 120 stupňů. Na bocích žárovky jsou spolu 4ks Cree diod, díky čemuž žárovka dosahuje v parabole 360° rozptyl světla a tedy 100% využití emitovaného světla. Díky těmto vlastnostem je žárovka nepřehlédnutelná z velké dálky i za silného slunečního svitu.

Žárovka je vhodná i do novějších aut vybavených kontrolou vyhořelých žárovek (obsahuje zabudovaný rezistor).

Cena je uvedena za kus.

 

Nejčastější využití: směrové světlo (,,směrovky"), denní svícení, obrysové světlo 
Typ patice: T20, 7440 (jednovláknová žárovka) 
Svítivost: cca 1150lm 
Barva: sněhobílá


 Jen offroad a racing účely.

Hodnocení produktu


Patrik R.

Hořice v Podkrkonoší , Česká republika
Vše doručeno v pořádku. I když jsem si zakoupil svoji vinou jiný tip tak vůbec nevadí, jelikož mi byl po tel. popsán postup jak poslat zpět a vyměnit za správný kus.

Jakub Gibala

Zlaté Moravce, Slovensko
Použil som do cúvacieho svetlometu. To je brutálny rozdiel, konečne pri cúvaní vidím kam idem. Časom možno vymením aj smerovky, zatiaľ som len skúsil ako to bude svietiť a je to paráda nič nehlasi a svieti pekne prerušovane. Len tá cena je dosť hlavne ak treba vymeniť všetky štyri.
Plná verze