Cree LED auto žárovka T20 W21 Canbus bílá 5W 7443

Hodnocení zákazníků:
4,5
669
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks
Cree LED auto žárovka T20 W21 Canbus bílá 5W 7443 dokáže spolehlivě vyřešit problém s vypisováním chybového hlášení v denním svícení a zadních obrysových světlech u většiny aut. Sněhobílé LED žárovky dodají Vašemu vozu moderní vzhled a zvýší Vaši viditelnost v provozu. Jezděte stylově a bezpečně s Autoledkama!
 
Jako jediní spolupracujeme s výrobci jednotlivých komponentů (LED chipy, PCB, driver a pod.), díky čemuž jsou Autoledky spojením těch nejkvalitnějších komponentů, které ve světě LED žárovek najdete.
 

Cree LED auto žárovka T20 W21 Canbus bílá 5W 7443 obsahuje 16 kusů bílých Cree LED diod, které dohromady produkují 1150 lumenů. Na vrchní části žárovky se nacházejí 4ks Cree LED diod, které jsou umístěny v mini čočce, tzv. ,,kočičí oko" což zvyšuje rozptyl světla až na 120 stupňů. Na bocích žárovky jsou spolu 4ks Cree diod, díky čemuž žárovka dosahuje v parabole 360​​° rozptyl světla a tedy 100% využití emitovaného světla. Díky těmto vlastnostem je žárovka nepřehlédnutelná z velké dálky i za silného slunečního svitu. 

Žárovka je vhodná i do novějších aut vybavených kontrolou vyhořelých žárovek (obsahuje zabudovaný rezistor). 

Cena je uvedena za kus.

Nejčastější využití: směrové světlo (,,směrovky"), denní svícení, obrysové světlo
Typ patice: T20, 7443 (dvouvláknová žárovka) 
Svítivost: cca 1150lm 
Barva: sněhobílá

Jen offroad a racing účely.

Hodnocení produktu


Ján M.

Trenčím, Slovensko
Dakujem, svietia super - biele svetlo

Monika K.

Leopldov, Slovensko
Zatiaľ všetko OK počkáme na stk
Plná verze