California Car Scents - Cinnamon Apple - Skořicové jablko

99
skladem - odesíláme do 48 hodin
ks

California Car Scents je vůně do auta vyrobená přímo ve Spojených státech amerických (USA). Dlouhotrvající vůně je ukryta v recyklovatelné hliníkové plechovce, která obsahuje bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem. Tento parfémovaný a přírodní materiál zajistí vašemu autu více než 60 nádherných voňavých dní.

Balení a obsah California Scents

Praktický osvěžovač vzduchu s pevnou náplní v malé plechovce, který rychle provoní vaše auto. Součástí plechovky je plastový uzávěr s otočným regulátorem, kterým můžete okamžitě změnit intenzitu vůně, takže se nemusíte bát příliš sytého a těžkého aroma. Každá plechovka obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem. Díky pevné konzistenci osvěžovačů vzduchu California Scents nehrozí žádný únik tekutiny.

Ekologické vůně do auta

Vůně California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a náplní (lněné bloky), a díky svému přírodnímu původu jsou plně biologicky odbouratelné. Obsahují jen kvalitní 100% čisté éterické oleje, přírodní citrusový extrakt, organické rostlinné výtažky, esence a další přírodní vonné složky. Dopřejte vašemu autu nejen dokonalou funkčnost, ale také image, který si zaslouží.

Vůně - Cinnamon Apple - Škoricové jablko

Dokonalé spojení jablek a skořice vytváří sladkou ale i poněkud „štiplavou“ vůni připomínající podzimní období.


Hodnocení produktu


Plná verze